In samenwerking met advies- en designwinkel buro é is een expositie opgezet in Galerie De Ruimte, waarin hedendaagse kunst en design wordt tentoongesteld.
De expositie wordt een unieke kunstbeleving, vanwege de grote verscheidenheid aan hoogwaardige kunstobjecten die gepresenteerd worden in een sfeervolle interieursetting.
Elf makers presenteren hun meest spraakmakende werken. Denk aan de bijzondere natuurschalen van Studio DaG en fragiele houten kastjes van designer Tom Frencken, beide jonge ondernemers die werken vanuit Sectie C. Denk ook aan de bijzondere hondenmanden van Els Luijerink en de pastelgekleurde abstracte schilderijen van Andrea Janssens.
De regio Eindhoven heeft een belangrijke plaats in de designgeschiedenis, daarom zijn er voornamelijk makers geselecteerd die een atelier hebben, bedrijf voeren of een opleiding genoten hebben in Geldrop, Eindhoven of elders in Brabant.

Belangrijke data
looptijd:           6 april t/m 10 juni
vernissage:     zondag 8 april 15.00-16.30
herinrichting:   vrijdag  11 mei
meet+greet:    zondag 13 mei

Galerie De Ruimte
Molenstraat 2 –  5664 HE Geldrop – 06 33 02 31 29 – www.galeriederuimte.nl  – info@galeriederuimte.nl
Openingstijden: vrijdag / zaterdag 14.00-17.00 en zondag 13.00-17.00 – andere dagen op afspraak
buro é – interieuradvies- en designwinkel
Langstraat 28 – 5664 GH Geldrop – 06 11 45 57 76 – www.buro-e.org – buro-e@hotmail.com-
Openingstijden: woensdag / donderdag / vrijdag   12.00-17.00 en zaterdag 10.00-17.00 uur

meer info makers

Makers.
Tom Frencken – Eindhoven – www.tomfrencken.nl  – meubels
Niek van der Heijden – Utrecht – www.nvdh.co –  functionele objecten
Anne van den Heuvel – Empel – www.annevandenheuvel.nl – Divine Acoustics: wandkleden, roomdividers met geluiddempende werking
Andrea Janssens – Terneuzen – www.andreajanssens.com – abstracte schilderijen
Skoal – Jelle Kapitein en Teun Nijzink – www.  –  schalen van hout
Els Luijerink – Geldrop – www. elsluijerink.nl – Dog on Design hondenmanden
Carpet Sign – Asten – www.carpetsign.nl – tapijten naar een ontwerp van Karim Rashid
Studio DaG – Eindhoven – www.studiodag.nl –  schalen en meubelstukken
Studio H+E – Eindhoven – www.studioharmenelke – keramisch werk
Dirk Verberne – Helenaveen – www. www.dirkverberne.nl – objecten van cortenstaal
Jeroen Wesselink Vormgeving – Utrecht – www. jeroenwesselink.nl – meubels en verlichting

 

Pin It on Pinterest

Share This

Wilt u de Nieuwsbrief ontvangen?

Vul dan hiernaast uw e-mailadres in.

Bedankt voor uw aanmelding. Controleer uw e-mail om dit te bevestigen.